Cami Kubbe Kaplama

Cami Kubbe Kaplama

Kubbe mimarisinde zirveye Osmanlı mimarları ulaşmıştır ve neoklasik dönem mimarisinde bile bu zirvenin üzerine çıkılamamıştır. Kubbenin yapılmasındaki ideal olan mekan bütünlüğünü temin etmekle, mimarideki son şeklini Osmanlı mimarları vermiştir.

Abanma ve taşımadaki problemlere rasyonel çözümleri de Osmanlı mimarisi getirmiştir. Türk mimarisi, ana mekanda geometrik ve köşeli, üst yapıda kubbeye uygun olarak dairevi ve kürevi biçimleri anlayış içinde tatbik etmiş mekan içindeki dayanakları görünür hale getirdiği gibi dış payanda sistemi ile kubbe ağırlığını toprağa kadar götüren kademeli teşkilatı gerçekleştirmiştir.

Cami kubbe kaplamasında kullandığımız ürünler yıllar içinde kalite değişkenliği göstermez, böylelikle kullanım ömrü boyunca maksimum performans gösterir. 30 yılı aşkın süredir Türkiye´de 1000´in üzerinde yaptığımız cami kubbe kaplama uygulamaları bunun göstergesidir.

Cami kubbe kaplama olarak montaj uygulamaları harici, cami kubbe kaplamaları için malzeme tedariği de yapmaktayız. Cami kubbe kaplamasında kullanılan alüminyum vb. ürünleri bize ulaşarak tedarik edebildiğiniz gibi, sipariş ettiğiniz ürünleri doğrudan size gönderimde yapabilir. Cami kubbe kaplamaları ile ilgili her türlü sorunuz için irtibat numaralarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

Sizde Camii´lerinizin Kubbe Kaplama ihtiyaçlarına karşılık bulmak ve tüm camii kubbe ve diğer işlerinizi tek bir elden çıkarmak istiyorsanız. Aynı alanda 30 yıldan fazla süredir hizmet veren firmamıza hemen ulaşabilirsiniz

İnternet sitemizden bazı referanslarımızı, yapmış olduğumuz işlerimizi ve diğer bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Hemen hemen tüm Türkiye´de örnek referanslarımız mevcuttur. Edirne´den Kars´a, İskenderun´dan Hopa´ya tüm illerimizde siz değerli dostlarımızın tüm taleplerini eksiksiz karşılamaktayız.

Whatsapp