Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız alanında 1987 den beri 30 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerinin hizmetinde bulunan Mustafa Coşkun ve yetiştirdiği ustaları tarafından hizmet vermektedir. Uzun yıllardır Türkiye´nin hemen hemen her ilinde faaliyet gösterdik. Yaptığımız işlerde Türkiye´nin en iyisi olduğumuzdan dolayı siz değerli ziyaretçilerimizle sürekli farklı illerde yan yana gelerek tanışma ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaya günümüzde de devam etmekteyiz.1987 den bu yana yaptığımızın camileri hepsi pırıl pırıl durmaktadır. Alüminyumu Türkiye´nin bir çok iliyle biz tanıştırdık ve uyguladık.

Yaz kış demeden, uzak yakın demeden tüm ihtiyaçlarınız alanında uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarımız ile en hızlı sürede en kaliteli şekilde tamamlanmaktadır. Sizleri müşteri olarak değil, bir dost olarak görmekteyiz, tüm işlerimize proje odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan 4 ayrı ekip ile dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebilmekteyiz

Mustafa Usta Kubbe Kaplama olarak çözüm üreten, hızlı ve yaratıcı vizyonu ile yeni eğilim ve modern camii tasarımlarını da takip ederek katma değer yaratacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmekteyiz..

Edirne'den Kars'a, İskenderun'dan Hopa'ya ne kadar camii ihtiyaçlarınız varsa uygun fiyatlarımız için bizi arayın.